گودرزنیوزبادرود

تنها وبلاگ مستقل شهربادرود-ماباکسی عهد اخوت نبسته ایم

درباره من
رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
حاج حسین یکتا

آدما همیشه با ارزش ترین هدیه ها رو به بهترین هاشون میدن این وبلاگ چیز با ارزشی نیست اما با همه سادگیش و با همه کمیش تقدیم میکنم به بهترین و عزیزترین پیدای پنهانی که روی زمین هست تقدیم به کسی که ثانیه ثانیه به یادشم و تا آخر عمر در کنارش می مونم تقدیم به گلی که هرگز از دیدن روی نکویش سیر نمی شم انشاء الله و تقدیم به مهربانی که همیشه با افتخار نامش را صدا میزنم. وتقدیم به شما مخاطب گرامی
**تقدیم به مهدی فاطمه (عج)*
**جهت تعجیل در فرج حضرتش صلوات
نويسندگان
نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: چهارشنبه سی ام شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 21:7
به قول آقای شصت چی ِ همون شیر فرهاد خودمون پول آب وگاز جدا وپول دفتر وکتاب جدا یارانه آمد ایندو رفتند اما این کجا وآن کجا؟؟؟ آخه تا دوسال پیش اول سال تومدارس دفتر وقلم وخودکار توزیع میشد ولی امسال خبری نیست که نیست....شاید تو جشن عاطفه ها خبری بشه مگه نه؟؟؟؟


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: دوشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 23:33

معاون اجرایی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: فردا نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق پایگاه الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

به گزارش صراط نیوز جلال طباطبایی در گفتگو با مهر، با اشاره به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی، گفت: اوایل صبح فردا سه شنبه 29 شهریورماه نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود.
وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این مقطع تحصیلی، اظهار داشت: در این آزمون 138 هزار و 41 نفر پذیرفته شدند.
آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز 6 مرداد در 66 شهرستان و گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت 372 هزار و 929 نفر برگزار شد


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: یکشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 20:46
چنانچه براي شهرك‌هاي جديد‌التاسيس فضاي آموزشي و مدرسه در نظر گرفته نشود به زودي با يك مشكلات جدي كمبود مدرسه در اين مناطق و مشكلات آموزشي مواجه خواهيم شد.
رييس سازمان نوسازي مدارس و توسعه و تجهيز مدارس كشور درباره لزوم توجه و پيش‌بيني فضاي آموزشي و پرورشي در پروژه‌هاي مسكن مهر، گفت: احداث مدرسه در درون پروژه‌هاي مسكن مهر بايد در تصميم كلان و در همكاري دولت و مجلس پيگيري شود.

مرتضي رييسي، در گفت‌وگو با ايسنا با اشاره كمبود فضاي آموزشي در شهرك‌هاي جديدالتاسيس به ويژه پروژه‌هاي مسكن مهر گفت: آموزش و پرورش به دنبال حل اين مشكل است چرا كه پروژه‌هاي مسكن مهر در حالي با حجم وسيع احداث و به شهروندان تحويل داده مي شود كه هيچ نوع فضاي آموزشي براي ساكنان آن در نظر گرفته نشده است.

وي با بيان اينكه احداث مدرسه در درون پروژه‌هاي مسكن مهر بايد در قالب يك تصميم كلان و در تعامل دولت و مجلس پيگيري و به نتيجه برسد،خاطرنشان كرد: چنانچه براي شهرك‌هاي جديد‌التاسيس فضاي آموزشي و مدرسه در نظر گرفته نشود به زودي با يك مشكلات جدي كمبود مدرسه در اين مناطق و مشكلات آموزشي مواجه خواهيم شد


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: یکشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 0:53
یکی از مباحث هر کوی وبرزنی این مبحث است که با وجود افراد تحصیل کرده در رد های بالا ودانشگاهی وفرهنگیان بومی عزیزی که علیرغم تقاضای انتقالی هر ساله با سابقه ای حدود 20 سال به بالا هنوز که هنوزه موفق به ورود به منطقه نشده اند وبا تابلوی ایست عدم نیاز مواجه می شوند ولی از این طرف دوستان اقدام به جذب مجدد فرهنگیان بازنشسته ای می کنند که هم سنی از آنها گذشته وهم با روشها وفنون جدید تدریس آشنایی لازم را ندارند و.... توخود حدیث مفصل بخوان از این مجمل


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: یکشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 0:44

كاركناني را كه حداقل 30 سال سابقه خدمت براي مشاغل غير تخصصي و 35 سال براي مشاغل تخصصي با تحصيلات دانشگاهي كار‌شناسي ارشد و بالا‌تر دارند بازنشسته كنند.معاون صندوق بازنشستگي كشوري گفت: دستگاه هاي دولتي مي توانند براساس بند ب ماده 103 قانون مديريت خدمات كشوري، كاركناني را كه حداقل 60سال سن و دست كم 25 سال سابقه خدمت داشته باشند با 25 روز حقوق، بازنشسته كنند.

 
به گزارش صراط نیوز به نقل از روابط عمومي صندوق بازنشستگي كشوري ، ' مجيد نادري' افزود: دستگاه هاي اجرايي مكفند كارمنداني را كه داراي 30 سال سابقه خدمت براي مشاغل غير تخصصي و 60 سال سن و همچنين كارمنداني كه داراي 35سال سابقه خدمت براي مشاغل تخصصي و 65 سال سن دارند را بدون تقاضاي كارمند بازنشسته كنند.

وي اظهار داشت: همچنين براساس قانون مديريت خدمات كشوري، دستگاه‌هاي اجرايي موظفند كارمنداني را كه داراي 65 سال سن و حداقل 25 سال سابقه خدمت دارند را بازنشسته كنند كه اين سقف سني براي مشاغل تخصصي 70 سال است.

معاون صندوق بازنشستگي كشوري اظهار داشت: دستگاه‌هاي اجرايي مي‌توانند كاركناني را كه حداقل 30 سال سابقه خدمت براي مشاغل غير تخصصي و 35 سال براي مشاغل تخصصي با تحصيلات دانشگاهي كار‌شناسي ارشد و بالا‌تر دارند بازنشسته كنند.

نادري درباره بازنشستگي پيش از موعد كاركنان دولت گفت: اين قانون براساس مصوبه مجلس شوراي اسلامي تا 5 سال تمديد شده و پس از تصويب و ابلاغ ضوابط اجرايي وتامين اعتبار آن، صندوق بازنشستگي كشوري تقاضاي بازنشستگي پيش از موعد كاركنان دولت در دستگاه‌هاي مختلف اجرايي را رسيدگي و اقدام خواهد كرد.

وي افزود: تاكنون با حمايت دولت دهم بالغ بر 128 هزار نفر از كاركنان دولت توانستند براساس قانون پيش از موعد بازنشسته شوند.

نادري تصريح كرد با توجه به تاكيدات مدير عامل صندوق بازنشستگي كشوري، تلاش مي‌شود امور مربوط به بازنشستگي كاركنان دولت دركوتاه ترين زمان انجام شود.


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: جمعه بیست و پنجم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 14:36
 با توجه به تغییر مدیریت وانتصاب مدیر بومی اداره چه کنیم که ماه مهر بهتری در آغاز سال تحصیلی امسال نسبت به سالهای گذشته  داشته باشیم منتظر نظرات کارگشای شما عزیزان می باشیم


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: دوشنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 13:44

نتایج درخشان کنکور 90 در سطح منطقه بادرود

باری دیگر کنکوری های بادرود خوش درخشیدندو در سطح استان وحتی کشور خبر ساز شدند . با توجه به این که امسال کنکور ۹۰ در سطح منطقه برگزار نشد ونگرانی هایی را برای دانش آموزان واولیا وفرهنگیان ایجاد کرده بود ، ولی با این حال کنکوری ها خیلی بهتر از سال های گذشته به نتایج خوبی رسیدند . بعداز این که نتایج اولیه حاصل شد وحدود ۲۲ نفر رتیه های زیر ۲۰۰۰ را کسب نمودند ، این روزها نتیجه نهایی حاصل شد وستارگان کویر پرنورتر از قبل در آسمان علم ودانش درخشیدند . واز زحمات خود این عزیزان ،اولیا ومربیان ،دبیران ومدیران تقدیر وتشکر می گردد.در ذیل نمونه ای از این نتایج (دانشگاه های روزانه-دولتی)درج می گردد: 

****لازم به توضیح است آمار می تواند بیش از این هم باشد****

برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت  را مسالت می نمائیم. 

۱-شقایق مرتضایی: پزشکی دانشگاه تهران- پردیس
 
۲- فاطمه افسری: پزشکی کاشان
 
۳- احسان چاکری : پزشکی اصفهان
 
۴-ابوالفضل قاسمی : پزشکی شهرکرد
 
۵-ریحانه عباسی فمی : پزشکی اراک
 
۶-سودابه  قصابی : پزشکی کاشان
 
۷-مینا اسدی: پزشکی کاشان

۸-مهدیه صفاری :پزشکی اصفهان

۹-فاطمه جهانپور:پزشکی شهرکرد

۱۰-مرضیه صفاری : پزشکی کاشان   

۱۱-حمیدرضا باغبانیان :دامپزشکی اهواز

۱۲-محمد صفاری : داروسازی شهید بهشتی

۱۳-احمد رزاقی :مهندسی منابع طبیعی یزد
 
۱۴-جواد مهری: مهندسی قدرت خرم اباد- شبانه

۱۵-امیرمحمد علافیان: حسابداری قم

۱۶-احمد توتونچی: علوم سیاسی اصفهان

۱۷-سعید فروزاد: مهندسی برق خرم آباد

۱۸-مرصاد ابوذری: علوم قضایی تهران

۱۹- میثم زراعتی: مهندسی برق تبریز

۲۰- کامران کاملی : مدیریت صنعتی نطنز

 ۲۱-محمد واثقی: مهندسی عمران خواجه نصیر

۲۲-علیرضا وارسته : مکانیک قم

۲۳- علیرضاصفدری : شیمی محض صنعتی اصفهان

۲۴-مرتضی کبیری : مهندسی بهداشت محیط  قم

۲۵-بهنام کبیری :  مهندسی منابع طبیعی سمنان

۲۶-سعید کوثری : حسابداری قم

۲۷-ابراهیم فردوسی : علوم تربیتی کاشان

۲۸-محمد رحمانی : کاردانی دامپزشکی ایلام

۲۹-ابالفضل مظلومی : صنایع کاشان ( پیام نور)

۳۰-مریم سعیدیان : مامایی کاشان

۳۱-حکیمه امیدی : علوم تربیتی کاشان

۳۲-سمیه مهدی بادی: زبان فرانسه اصفهان

۳۳- اسماء امیدی: بهداشت حرفه ای کاشان

۳۴-مهران معماری: مهندسی برق (قدرت )شهرکرد


۳۵- علی آقادوست: شنوایی سنجی اهواز

۳۶- ابوالفضل زراعتی:مدیریت مالی علوم اقتصاد _شبانه

۳۷-سارا ترابیان: علوم سیاسی شهیدبهشتی

۳۸- بنفشه کبیری : مدیریت دولتی اصفهان

۳۹-الهام کبیری: مدیریت مدیریت صنعتی قم

۴۰- مهدیه میرزایی: هوشبری کاشان
 
۴۱- فرزانه قاسمی: اتاق عمل کاشان
 
42- اسماء قصابی: مامائی کاشان
 
43- ندا ستاره: بهداشت حرفه ای کاشان
 
44- زینب مهرزاد: پرستاری شهرکرد
 
45- ساجده گلیان: مدیریت جهانگردی علامه
 
46- طیبه رجبی مقدم: حسابداری تهران
 
47- نرگس رجبی مقدم: مدیریت صنعتی قم
 
48- عاطفه طاهری: مدیریت صنعتی تهران
 
۴۹- فرشته کبیری : آموزش کودکان پیش دیستانی تهران
 
۵۰- فاطمه رفیعی : جغرافیا یزد
 
۵۱- محمد بنایی : حسابداری یزد غیر انتفاعی
 
۵۲-خانم مزره ای : مدارک پزشکی تهران
 
۵۳- پریسا پاکروان : حسابداری نطنز
 
۵۴- ابراهیم مرتضوی : اعضائ مصنوعی تهران
 
۵۵- فاطمه کرمانی : حسابداری اصفهان  
 
۵۶- فاطمه پری: ژنتیک شهرکرد
 57-مهدی علافیان : گفتار درمانی اصفهان
58-سیدمحمدرضا مصطفوی:پرستاری اصفهان
59محمدآفرینی :پرستاری کاشان
60لیلا محمدی ده آبادی:بهداشت عمومی کاشان
61: زینب عابدینی : الهیات مازندران
62:فاطمه آرامش : پرستاری شیراز
63-منا کمالی : کتابداری شاخه پزشکی اصفهان
64: مریم سعیدیان : مامایی کاشان
65- ستار سعیدی مهر: مدیریت بازرگانی خرم آباد


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: شنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 23:4

به منظور آشنایی داوطلبان کنکور سراسری سال 1391ثبت نام آزمونهای مرحله ای وجامع خدمات آموزشی

سازمان سنجش وآموزش کشور در منطقه بادرود آغاز گردید آین آزمونها مخصوص دانش آموزان سال سوم وچهارم متوسطه ( پیش دانشگاهی ) می باشد

تعداد آزمون 8مرحله

هزینه ثبت نام برای هر مرحله 80000ریال

شماره تماس وکسب اطلاعات بیشتر 09133621338 جعفری


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: جمعه هجدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 15:8

خداحافظی آقای هاشمی از کتاب مطالعات اجتماعی برای همیشه، تعدیل در آموزش و پرورش استثنایی، تربیت واعظ و مداح در مدارس و ... از مهمترین اخبار آموزش و پرورش در این هفته بود.


به گزارش صراط نیوز به نقل از مهر، آموزش و پرورش در هفته های گرم شهریور ماه خود را برای شروع سال تحصیلی جدید آماده می کند، مهمترین اخبار این روزها را در ادامه می خوانید:

تعدیل نیرو در آموزش و پرورش استثنایی

در حالی که تنها چند هفته تا آغاز سال تحصیلی باقی مانده و ساماندهی نیروها در آموزش و پرورش در حال اتمام است، اخباری مبنی بر تعدیل نیرو در آموزش و پرورش استثنایی شنیده می شود. به گفته معاون مدیریت و نیروی انسانی سابق آموزش و پرورش استثنایی، تعداد نیروی های این سازمان از ۱۸۷ نفر به ۶۰ نفر کاهش یافته است.

همچنین عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این باره با بیان اینکه برخی از سازمانهای آموزش و پرورش از جمله سازمان استثنایی دارای قوانین مجزا و کاملی در مجلس شورای اسلامی هستند، افزود: وزرات آموزش و پرورش درباره این سازمانها باید طبق قانون عمل کند. مسئولان این وزارتخانه نمی توانند هرگونه که خودشان و معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری تصمیم می گیرند سازمانی را کوچک یا منحل کنند.

خداحافظی آقای هاشمی از کتاب اجتماعی

آقای هاشمی کارمند اداره پست که توانسته بود در کتاب مطالعات اجتماعی تمام ایران را بگردد، بالاخره بعد از گذشت بیش از ۲۵ سال از کتابهای درسی خداحافظی کرد و جای خود را به کتاب دیگری داد.

این خبر را دوشنبه این هفته، سید احمد حسینی، مدیرکل چاپ و توزیع کتابهای درسی آموزش و پرورش داد و گفت: ۱۳۲ میلیون کتاب درسی از روز سه شنبه پانزدهم شهریورماه در سراسر کشور توزیع می شود و امسال پنج کتاب جدیدالتالیف در دوره ابتدایی داریم که یکی از آنها کتاب مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی است.

نکته جالب اینکه امسال کتاب گویا شامل آموزش زبان انگلیسی، زبان عربی و فارسی منتشر شده که همه دانش آموزان موظف به تهیه آن شده اند.

ایجاد بانک سرویس مدارس

مسئول انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بانک رانندگان سرویس مدارس با ۱۴ هزار و ۲۰۰ نفر آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

احمدرضا ایمانی در جلسه عصر یکشنبه "ستاد مهر" با بیان این که همکاری و هماهنگی خوبی برای خدمات رسانی هر چه بهتر سرویس مدارس بین آموزش و پرورش و مدیریت شهری و راهنمایی و رانندگی انجام شده است، گفت: اکنون بانک رانندگان سرویس مدارس با ۱۴ هزار و ۲۰۰ نفرآماده خدمات رسانی به شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه مناطق ۱ تا ۸ و منطقه ۱۲ بیشترین بار سرویس مدارس را دارند، گفت: بیش از ۱۲ هزار سرویس در این مناطق خدمات رسانی می کنند.

آموزش مداحی به دانش آموزان

مدیرکل دفتر نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد مدارس قرآنی در سال تحصیلی جدید دوبرابر می شود، گفت: در سال تحصیلی جدید به دانش آموزان مستعد مداحی آموزش داده می شود.

در صورت اجرای این طرح، برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش، آموزش مداحی در مدارس آغاز می شود.


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: پنجشنبه هفدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 12:9
اختتامیه فعالیتهای کانون تربیتی شهید فهمیده


مراسم اختتامیه فعالیتهای کانون تربیتی شهید فهمیده با حضور آقای سلمان نژاد معاون پرورشی وتربیت بدنی ،نماینده بخشداری وجمعی از کارشناسان وبرگزیدگان کانون در رشته های آموزشی قرآن-احکام-زبان انگلیسی -کامپیوتر-طراحی- نقاشی اسلحه شناسي -طراحي- نقاشي - خوشنويسي-تنيس روي ميز -شطرنج برگزار شد . در اين مراسم برادر علافي مدير كانون گزارشي از نحوه برگزاري فعاليتهاي تابستاني ارائه داد وگفت امسال رشد قابل توجهي در زمينه عضو گيري داشتيم وحدود ۲۲۰ دانش آموز در كانون نام نويسي كردند و آقاي سلمان نژاد در ارتباط با بهينه نمودن اوقات فراغت دانش آموزي در تابستان مطالبي ايراد نمود.


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: چهارشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 7:47
خبر خاصی نیست فقط با رفتن امام جمعه ورییس اداره دووبلاگ سرشناس پرمخاطب 2030 و شصت ثانیه از دنیای مجازی خداحافظی کرد ه اند پس بخونیم همه چی آرومه من چقدر خوشحالم !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: سه شنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 10:39
پنجمین جلسه شورای اداری با حضور کارشناسان ، معاونین ورئیس اداره برگزار شد آقاي رجبی مقدم هدف از برگزاری جلسه را تبیین برنامه های آموزش وپرورش در سال تحصیلی جدید عنوان نمود و از حاضرین در جلسه خواست تا چند روز آینده برنامه ها وطرح های خلاقانه  خودرا ارائه نمایند وهمدل وهماهنگ  با مدیریت در جهت پیشبرد نظام تعلیم وتعلیم گام بردارند. ایشان اجرای طرح تکریم ارباب رجوع ،ایجاد نظم وانضباط بیشتر درمحیط کار و برنامه ریزی در اجرای مطلوب پروژه مهر را سرلوحه برنامه های اداره برشمرد. دراین جلسه کارشناسان ومعاونین ، برخی از طرح ها وپیشنهادات خودرا مطرح نمودند وابراز امیدواری نمودند با وجود مدیریت بومی  شاهد روند روبه رشدی در زمینه های آموزشی وپرورشی وعمرانی در سطح منطقه باشیم


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: سه شنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 10:37

با پيگيري هاي مستمر اداره آموزش و پرورش بادرود  و موافقت اداره كل آموزش وپرورش استان اصفهان براي اولين بار هنرستان فني حرفه اي ضميمه پسرانه و دخترانه در شهر بادرود  فعاليت خود را آغاز نمود .

دانش آموزان پسر در رشته الكتروتكنيك ( برق صنعتي ) در هنرستان شهيد بهشتي و دانش آموزان دختر در رشته كامپيوتر در دبيرستان شهيد باهنر  به تحصيل خواهند پرداخت

نوشته شده توسط r.kameli48@yahoo.com در |  لینک ثابت   • نظر بدهید


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 7:8
سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۰ و توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش صراط نیوز، سازمان سنجش آموزش کشور در این اطلاعیه آورده است: به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۰ می‌رساند، به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) این آزمون اقدام نکرده‌اند با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ شد که: ۱ـ دوشنبه ۱۴ / ۶ / ۹۰ و سه‌شنبه ۱۵ / ۶ /۹۰ منحصراً در باجه‌های مرکزی شهرستانهای مختلف کشور ( به جز شهرستان تهران که به شرح بند ۲ خواهد بود) به توزیع دفترچه (شماره ۲) اقدام شود. ۲ـ در شهرستان تهران دوشنبه ۱۴ / ۶ /۹۰ و سه‌شنبه ۱۵ / ۶ /۹۰ منحصراً در مناطق پستی ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ به توزیع دفترچه (شماره ۲) اقدام شود. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۰ که دفترچه راهنمای انتخاب رشته را تا ۱۵ / ۶ / ۹۰ دریافت می‌کنند، می‌توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه ۱۵ / ۶ /۹۰ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که مبادرت به انتخاب رشته کرده اند می توانند دوشنبه ۱۴ / ۶ / ۹۰ و سه شنبه ۱۵ / ۶ / ۹۰ با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور ، کد رشته های انتخابی را کنترل و در صورت لزوم به ویرایش کد رشته های انتخابی اقدام کنند

نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: سه شنبه هشتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 15:16

 دانشگاه آزاد اسلامی بادرود برای مهر ماه امسال در رشته های ذیل دانشجوی بدون کنکور می پذیرد 

 

حسابداری - ادبیات - الکترونیک -معماری- صنایع اتومبیل - عمران (کاردانی ناپیوسته) 

 

حسابداری - مکانیک خودرو- تاسیسات - ساخت وتولید - الکتروتکنیک - عمران«کارهای عمومی ساختمان»- کامپیوتر«نرم افزار»(کاردانی پیوسته) 

 

 ضمن سپاس از تلاش ارزنده وماندگار جناب آقای محققی ریاست این دانشگاه در ارتقاء وافزایش رشته های جدید دانشگاه ،امیدواریم متقاضیان وبویژه همشهریان گرانقدر ابتداء برای افزایش سطح علمی خویش ودوم بخاطر حمایت همه جانبه از روند پیشرفت این مرکز علمی بادرود با ثبت نام در این دانشگاه دین خویش را به این دیار ادا نمایند. 

 جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن 4347001 تا 4347004 تماس حاصل فرمائید باتشکر از وب مهر ومیترا


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: سه شنبه هشتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 15:3
بالاخره با تعطیلی پنج شنبه های مقاطع راهنمایی منوط به افزایش ساعات درسی در روزهای دیگر موافقت شد

در حاشیه  اینکه مدرسه راهنمایی شهید رجایی هم به گروه درسی انتقال یافت ودو مدارس ابتدایی فردوسی وسعدی جایگزین شهید رجایی شدند


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: سه شنبه هشتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 14:59
بله درست شنیدید آموزش فدای پنجاه هزار تومن ناقابل که باعث شده دبیران مجرب وبا امتیاز بالا را به روستا گسیل دارد که هم تعداد دانش آموزانش کمتر وانتظارات اولیاء هم و اعصاب معلم عزیز راحتر فقط به خاطر پنجاه هزار تومن !!!


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: یکشنبه ششم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 22:3
 در هفته دولت وجهت تجلیل از زحمات عزیزان اگر دوستان کارشناس اداره آموزش وپرورش مارا قابل بدانند می توانیم بیلان کارشان را در این وبلاگ به سمع ونظر ورویت عزیزان فرهنگی برسانیم دوستان میتوانند مختصر ومفید در قسمت نظرات بیلان کار خود را با سمت وعنوان ارائه نمایند


نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 10:37

نويسنده :ابراهیم گودرزی
تاريخ: چهارشنبه دوم شهریور ۱۳۹۰ ساعت: 23:5
  ماه مبارک رمضان تا چند روز دیگر به اتمام می‌رسد و علیرغم وعده‌های مسئولان، سبد کالایی کارمندان، کارگران و کالابرگ همچنان بلاتکلیف هستند در حالی که قرار بود کالاهای حمایتی این دو ابزار، ماه رمضان بر سر سفره مردم قرار گیرد. به گزارش صراط نیوز به نقل از مهر، 23 روز از ماه مبارک رمضان گذشت، ماهی که در ابتدای آغاز آن، وعده‌های زیادی برای تامین مایحتاج مورد نیاز مردم داده شد که بخشی از آنها عملیاتبخشی دیگر، همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برند. ماهی که قرار بود در آن، بخشی از مایحتاج مورد نیاز مردم به صورت یارانه‌ای و در قالب سبدهای کالای کارمندی و کارگری و نیز ارایه کالا در قالب کالابرگ تامین شود، وعده‌ای که هنوز هم اتفاق نیفتاده و حتی اگر قرار باشد امروز، دولت منابع مالی لازم برای آن را تامین کند، این سبد به ماه رمضان امسال مردم نمی‌رسد، چه رسد به اینکه قرار باشد نقش تعادلی هم در تنظیم بازار داشته باشد. این در شرایطی است که حتی تامین منابع مالی لازم برای ارایه این سبدهای کالایی به مردم در قالب مصوبه‌ای مورد موافقت دولت قرار گرفته است، اما از آنجا که همه چیز باید در اختصاص بودجه‌ها دچار مشکل شود، این سبد تا امروز که 23 روز از ماه مبارک رمضان می‌گذرد، هنوز هم روانه منازل کارمندان، کارگران و بازنشستگان نشده است. در واقع، اواخر تیرماه بود که وزارت بازرگانی از ارایه درخواست 300 میلیارد تومان اعتبار برای توزیع کالاهای کالابرگی در سال 90 خبرداد و اعلام کرد که این درخواست مورد موافقت واقع شده و در شرف تخصیص است اما در شرف تخصیص بودن همانا و نرسیدن این سبد کالایی به دست مردم در ماه رمضان 90 همانا. همچنین قرار بر این بود که از محل کالاهای ذخیره‌سازی‌شده بتوان مشابه سال قبل، یک نوبت روغن نباتی کالابرگی و یک نوبت شکر را در قالب کالابرگ توزیع کرد که هنوز هم خبری از این کالاها نیست. این اعتبار در شرایطی هنوز هم تخصیص نیافته است که بر اساس گفته مسئولان، اختصاص این رقم به سبدهای کالایی با دستور ویژه معاون اول رئیس‌جمهور بوده و مورد توافق وزارت بازرگانی، سازمان هدفمندی یارانه‌ها و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری واقع شده است. به هرحال، مهم این نیست که چرا این اعتبارات تخصیص نیافته، بلکه مهم آن است که این سبدهای کالایی هنوز پایشان بر خانه‌های کارمندان و کارگران باز نشده و هنوز که 23 روز از ماه رمضان می‌گذرد، این وعده محقق نشد. 

دوستان
ابزارک هاي وبلاگ